© 2019 Patrycja Gołaszewska Wszystkie prawa zastrzeżone 

Szkolenie

Profesjonalne zabiegi

Kilka słów o mnie

poznajmy się bliżej

Miło mi Cię poznać!

 

Jestem związana z branżą beauty od 2014 roku. Od tego czasu z pasją i zaangażowaniem prowadzę swój salon, przeprowadziłam tysiące metamorfoz i zabiegów. Od kilku lat aktywnie prowadzę szkolenia z zakresu makijażu permanentnego. Biorę udział w konferencjach branżowych, warsztatach, szkoleniach u najlepszych mistrzów z całego świata, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje. Wyróżnia mnie wysokie poczucie estetyki oraz naturalny styl pracy.

 

Startuję w najbardziej prestiżowych mistrzostwach i wydarzeniach związanych z
makijażem permanentnym, zdobywając liczne wyróżnienia i nagrody, między innymi: 2 miejsce stylizacja brwi Race for Lash Cup, 2 miejsce henna pudrowa charytatywne mistrzostwa na rzecz fundacji COR INFANTIS dla dzieci z wadami serca, finalist V International Championship PMU Gold, Hanami Trainers Show, nagroda specjalna best of the best lips 2023 PMU Championship Poland Grand Prix.

 

Organizuję wydarzenia branżowe o tematyce makijażu permanentnego oraz social mediów. Na co dzień pracuję w salonie razem z moim zespołem Art Avenue 5, gdzie wykonać można nie tylko makijaż permanentny ale także wszelkie zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

 

Do zobaczenia Patrycja Gołaszewska !